ÚŘEDNÍ HODINY OBECNÍHO ÚŘADU VELKÉ BŘEZNO

9975.png

Vážení občané,

dovolte mi, abych vám jménem zaměstnanců našeho úřadu i jménem svým, popřál klidné a pohodové prožití svátků Vánočních.

I naši zaměstnanci chtějí být v tomto čase se svými rodinami. Proto rada obce souhlasila s úpravou provozních hodin v 52. týdnu.  Starosta obce v rámci svěřené mu pravomoci, v  souladu s doporučením Vlády ČR v souvislosti se šířením koronaviru /označeného jako SARS Co V-2/ vydal opatření k zajištění provozu Obecního úřadu Velké Březno v 52. týdnu, a to:

1.    Úřední dny (hodiny pro veřejnost) v pondělí, dne 21. 12. 2020, jsou stanoveny takto: od 9:00 hod do 12:00 hod a od 13:00 do 16:30 hod.

2.    Úřední dny (hodiny pro veřejnost) ve středu dne 23. 12. 2020 jsou stanoveny takto: od 9:00 do 12:00 od 13:00je obecní úřad pro veřejnost uzavřen.

3.    V ostatní pracovní dny je obecní úřad pro veřejnost uzavřen.

4.    V případě naléhavé potřeby je třeba, aby občané nejprve kontaktovali příslušného zaměstnance telefonicky nebo e-mailem a dohodli s ním další postup.

Současně vás žádáme, aby byli ohleduplní a omezili návštěvy obecního úřadu vyjma případů, které vyžadují neodkladné řešení.  

Dále žádáme občany, aby pro styk s úřadem využívali co nejvíce vzdálenou komunikaci, to znamená e-mail (podatelna@velke-brezno.cz nebo e-maily uvedené v kontaktech na stránkách obce) a datovou schránku obce ID datové schránky:  kmebaq8

V rámci předběžných epidemiologických opatření bude i v uvedených úředních hodinách občan povinen zazvonit na zvonek, vstup mu bude umožněn pouze s nasazenou ochranou dýchacích cest.

Děkujeme za pochopení a solidaritu.

Ladislav Boháč v. r.

tajemník OÚ

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím