Státní zámek Velké Březno - Jiřinková slavnost

Pozvánka na Jiřinkovou slavnost.

I v době zvyšujících se omezení a zákazů jsme se rozhodli, vyzdobit náš zámek množstvím váz s nádhernými podzimními jiřinkami. Nejedná se totiž o speciální výstavu ani o mimořádnou kulturní akci, jejichž konání je nyní opět značně omezeno, ale o běžnou prohlídku zámku zkrášleného květinami. Proto touto malou slavností neporušíme žádné nařízení a splníme všechny současné požadavky kladené na bezpečnost našich návštěvníků.

Jsme tedy opravdu rádi, že vás k nám v sobotu a neděli, 26. a 27. září 2020, můžeme pozvat na poslední letošní květinovou výstavu  Jiřinkovou slavnost.

Zámek Velké Březno je i v současné době v plném provozu. Prohlídky našich bohatých interiérů doplněné silnými příběhy z historie zámku jsou do konce září možné každý den kromě pondělka od 10 do 17 hodin, od října pak o víkendech a svátcích od 10 do 15 hodin. Zámecký park je nyní veřejnosti otevřen každý den od 8 do 19 hodin. 

Těšíme se na setkání.

Ing. Miloš Musil

Kastelán státního zámku Velké Březno

9667.jpg

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím