Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Velké Březno
Velké Březno

Oznámení o konání revize souladu katastru nemovitostní se skutečným stavem v terénu. Jedná se o katastrální území Velké Březno, Vítov u Velkého Března a Valtířov nad Labem. Více informací naleznete na úřední desce obecního úřadu.

4. ročník soutěže O pohár starostky

Na začátku měsíce září se ve valtířovské pískovně konal již 4. ročník sportovního klání zástupců všech tří katastrálních částí naší obce.

Na začátku měsíce září se ve valtířovské pískovně konal již 4. ročník sportovního klání zástupců všech tří katastrálních částí naší obce. Své kvality potvrdil tým Vítováků, který triumfoval již po třetí, a zaslouženě mohl převzít Putovní pohár Obce Velké Březno. Na druhém místě pak skončil tým Velkobřezňáků a na krásném třetím místě tým Valtířováků. Krásný slunečný den si užili nejen soutěžící, ale i fandové jednotlivých týmů. Akci kromě obce podpořil cenami pivovar Velké Březno ze společnosti Heineken a finanční částkou inženýrská společnost Provod. Za rok se těšíme v pískovně opět na viděnou! 

Datum vložení: 25. 11. 2023 0:48
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2023 0:59
Autor: Správce Webu

nahoru