Odjezd byl 12.2. a trval do neděle 16.2. Celé soustředění poznamenalo náhlé sněžení.
Plán byl trénovat 4x denně ranní výběh cca 2,5km, dopolední trénink, odpolední trénink, večerní trénink. Zamluvené bylo hřiště s UMT v Německém Sebnitz, bohužel kvůli sněhu se muselo zrušit a trénink tak probíhal v hale nebo venku. Ve čtvrtek dopoledne byl výběh, odpoledne hala. Závěrem tréninku byl večerní fotbálek po osmé hodině. V pátek to bylo celé obráceně, dopoledne hala, odpoledne výběh, večer fotbálek. V sobotu ráno byla hala, odpoledne venkovní výběh a potom jsme si dopřáli Relax v podobě bazénu v Německém Neustadtu. Nedělní dopoledne jsme si udělali malý turnaj o úklid a po obědě byl odjezd domu.
Druhý turnus měl být tuto středu 26. 2, ale kvůli nedostatku dětí jsme ho bohužel zrušili a přesunuli na 19. 3., kdy do Vilémova odjedou mladší žáci, starší a mladší přípravky společně.
Datum vložení:
25. 2. 2025 15:36
Datum poslední aktualizace:
25. 2. 2025 15:54
Autor:
Správce Webu