Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Velké Březno
Velké Březno

Oznámení o konání revize souladu katastru nemovitostní se skutečným stavem v terénu. Jedná se o katastrální území Velké Březno, Vítov u Velkého Března a Valtířov nad Labem. Více informací naleznete na úřední desce obecního úřadu.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2024

Účinkování FK Jiskra v rámci zimní přípravy na jarní sezónu 2024. Utkání se hrála na hřišti UMT Neštěmice.

 

Tabulka zimní ligy dorostu 2024

dorost zl

Utkání s týmem Boletice/Březiny

Utkání s týmem Boletice/Březiny

Datum: 2. 3. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál další utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice. Tentokrát s týmem Boletice/Březiny. Výsledek 3:2 pro Jiskru. Za Jiskru skóroval Kuba Charvát 2x a Lukáš Nováček 1x. Soupeř dohrával v deseti.

Utkání s TJ Košťany

Datum: 19. 2. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál další utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice. Tentokrát s týmem TJ Košťany. Výsledek 5:1 pro soupeře. Za Jiskru skóroval Kuba Charvát.

Utkání s TJ Svádov-Olšinky.

Utkání s TJ Svádov-Olšinky.

Datum: 11. 2. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál další utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice. Tentokrát s týmem TJ Svádov-Olšinky. Výsledek 2:0 pro soupeře, bohužel oba góly byly vlastní.

Utkání s FK Chuderov

Utkání s FK Chuderov

Datum: 4. 2. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál další utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice. Tentokrát s FK Chuderov. Výsledek 8:0 pro soupeře. Z důvodu marodky Jiskra hrála v oslabené sestavě.

Další utkání s FK Český Lev Neštěmice "U19"

Další utkání s FK Český Lev Neštěmice "U19"

Datum: 13. 1. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál další utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice U19. Výsledek 6:3 pro domácí. Za Jiskru skórovali Vojtěch Janík 2x, Antonín Janec.

Dnešní utkání s FK Český Lev Neštěmice "U17"

Dnešní utkání s FK Český Lev Neštěmice "U17"

Datum: 7. 1. 2024

V rámci zimní přípravy dorost sehrál utkání na hřišti FK Český Lev Neštěmice. Výsledek 6:2 pro domácí. Za Jiskru skórovali Lukáš Nováček a Jakub Jendrísek.


nahoru