INFORMACE O ZMĚNÁCH V DOPRAVĚ

PŘIPRAVOVANÁ OPATŘENÍ V DOPRAVĚ UK

Vážení zástupci měst a obcí,

v příloze prosím nalezněte aktuální zprávu o stavu linek veřejné dopravy DÚK (dnes zatím omezení jako o prázdninách) a o plánovaných opatřeních, které jsou s ohledem na situaci připraveny od pátku, či od soboty (zejména omezení nočních spojů cca 23 h cca 4:30 h).
Kromě letáku A4 za jehož zveřejnění dle Vašich možností (weby obcí, úřední deska, fcb, ) budeme rádi a předem děkujeme, posílám v příloze i rozšiřující informaci o spojích autobusů i vlaků, které budou zejména v noci dočasně zrušeny, jakož i přehled všech linek DÚK a stav jejich omezení.

Doplňuji, že ač se nenastupuje kolem řidiče, ve vlaku nedochází ke kontaktu s průvodčím, počet cestujících znatelně klesl, tak stále je a bude veřejná doprava DÚK v provozu stabilně i po omezení nočních linek v rozsahu cca 95 % běžného provozu a na řadě linek nejsou žádná omezení. Provoz je stále monitorován centrálním dispečinkem DÚK (475 657 657).

V případě nejasnosti k popsaným omezením provozu či potřeby dalšího kontaktu se prosím obracejte na technology zpracovávající jízdní řády jak jste zvyklí: železnice Bc. Aleš Cestr, autobusy východ kraje Ing. Jan Otčenášek, autobusy západ kraje Martin Duda. Jelikož většina oddělení pracuje z domova, využívejte prosím jak na technology, tak na ostatní zaměstnance oddělení přednostně e-mailový kontakt.

S pozdravem,

 Ing. Jakub Jeřábek
Odbor dopravy a silničního hospodářství
vedoucí oddělení dopravní obslužnosti
Krajský úřad Ústeckého kraje
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
Tel.:  +420 475 657 527
www.kr-ustecky.cz www.dopravauk.cz

PŘÍLOHY:
1. ZMĚNY V DÚK - informace
2. OMEZENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY OD 20.3.2020
3. OMEZENÍ - PŘEHLED LINEK
4. OMEZENÍ NOČNÍ PŘEPRAVY

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím