HODINY PRO VEŘEJNOST

V souladu s doporučením Vlády ČR v souvislosti se šířením koronaviru /označeného jako SARS Co V-2/ byla do odvolání přijata opatření k zajištění provozu Obecního úřadu Velké Březno, a to:

1.    Úřední dny (hodiny pro veřejnost) jsou stanoveny v pondělí a středa, od 14:00 hod do 17:00 hod. V ostatní pracovní dny je obecní úřad pro veřejnost uzavřen.

2.    V případě naléhavé potřeby je třeba, aby občané nejprve kontaktovali příslušného zaměstnance telefonicky nebo e-mailem a dohodli s ním další postup.

3.   Z důvodů omezení vycházení nebudou do odvolání zaměstnanci obce prováděna místní šetření a kontroly.

Žádáme občany, aby byli ohleduplní a omezili návštěvy obecního úřadu vyjma případů, které vyžadují neodkladné řešení.  

Dále žádáme občany, aby pro styk s úřadem využívali co nejvíce vzdálenou komunikaci, to znamená e-mail (podatelna@velke-brezno.cz nebo e-maily uvedené v kontaktech na stránkách obce) a datovou schránku obce ID datové schránky:  kmebaq8.
V rámci předběžných epidemiologických opatření bude i v uvedených úředních hodinách občan povinen zazvonit na zvonek a po změření teploty mu bude umožněn vstup.

Děkujeme za pochopení a solidaritu.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím