BEZPLATNÉ PRÁVNÍ PORADENSTVÍ

Obec Velké Březno nabízí občanům obce poskytování bezplatného právního poradenství. Právník obce poradí občanům v životních situacích, kdy člověk potřebuje právní pomoc, ale neví, kde ji získat. Každý člověk se může ocitnout v situaci, kdy neví jak si vybrat advokáta, právníka nebo obecného mocněnce a zda si jeho pomoc bude moci dovolit, anebo nemá představu, jak získat pomoc advokáta, právníka či obecného zmocněnce bezplatně nebo na jakou Instituci se může obrátit.

Cílem právníka obce je pomoci každému občanu obce Velké Březno lépe se orientovat v právním systému České republiky, nasměrovat jej k získání Informací a usnadnit mu nalezení pomoci, která odpovídá jeho problému, jeho životní situaci a jeho finančním možnostem.

Rozsah poskytování těchto bezplatných právních služeb, zahrnuje oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního práva, náhrady škod, insolvenčního řízení, pomoc při nařízení exekuce, v rámci ochrany osobních údajů, rodinných vztahů, výživného, sousedských sporů, převodu nemovitostí a dalších právních jednání, které mohou v běžných životních situacích vzniknout. 

Bezplatné právní poradenství se poskytuje v roce 2019, v úřední dny v pondělí a středu od 13.00 hod do 16.00 hod. 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím