Podněty a připomínky

Každý, kdo chce vstoupit do diskuze nebo přidat podnět či připomínku, musí být již registrován. Je to jednorázová akce pro vložení kontaktních údajů, kterou není třeba opakovat - Registrace.

Pro vložení příspěvku se musí vždy přihlásit. Je to z důvodu ověření oprávnění k zápisu - Přihlášení.

1 2 3 Další
  • František Beneš , 842181
    24.01.2017 | 13:12

    S odpovědí na neexistenci orientačních čísel nejsem spokojen.Myslím si,že ulice i náměstí jsou z větší části označené a nepatrné procento neoznačených ulic by snad neměl být pro OÚ problém označit.
    Opět musím připomenout,že by se tím usnadnila činnost záchranných a doručovacích služeb-především.Snad nejsme osada nebo vesnice.Současně vznáším dotaz na kácení stromů v pivovaře a i v ulici podél plotu pivovaru.V zeleném pásu.

    • Jana Radlová , L. Boháč
      26.01.2017 | 06:40

      Ano máte pravdu, katastr Valtířov, který je součástí obce Velké Březno, má ulici pouze jednu. Nové pojmenování ulic není problém právní nebo technický, zřejmě hlavním důvodem proč již v minulosti zastupitelstvo k tomuto opatření nepřistoupilo, je povinnost dotčených osob změnit adresy na všech dokladech – OP, ŘP, banky, smlouvy, KN atd.

      • Jana Radlová , L. Boháč
        26.01.2017 | 06:55

        Integrovaný záchranný systém využívá pro navigaci dat z ISÚI, kde jsou v mapách vyznačeny jednotlivé budovy označené číslem popisným nebo evidenčním, nemělo by se tedy stát, že objekt z tohoto důvodu nenajdou. Kácení stromů v Pivovaru a kácení v ulici podél plotu, je povoleno a probíhá v rámci stavby.

  • František Beneš , 842181
    20.01.2017 | 14:25

    Uvažuje obec o doplnění adres o orientační(modrá) čísla na domy?
    Pro návštěvníky a doručovací služby jsou čísla popisná matoucí a nedostatečná.Orientace v obci dle nich je zcela mimo 21.století

    • Jana Radlová , L. Boháč
      23.01.2017 | 09:13

      O zavedení čísel orientační obec zatím neuvažuje. Čísla orientační jsou zaváděna v obcích, které mají zaveden systém označování ulic a veřejných prostranství. Bohužel, v naší obci tak tomu není, nelze tedy tam, kde ulice není, přidat k číslu popisnému ještě číslo orientační, to bychom v tom zavedli spíše zmatek, než pořádek.

  • Jiří Pavliš , JP
    21.08.2016 | 18:17

    Dobrý den,
    zjistěte, prosím, majitele auto SPZ TPJ-46-07 a iniciujte odstranění autovraku.
    Auto stojí na obecním pozemku vedle ulice Litoměřická , p.č. 316, již několik týdnů (možná i měsíců).
    Děkuji,
    Jiří Pavliš

    • Jana Radlová , K. Jelínková
      01.09.2016 | 07:11

      Je řešeno

    • Jiří Pavliš , jpavlis
      23.10.2016 | 12:28

      Dobrý den, můžete, prosím, poskytnout informaci, jaký je aktuální stav v řešení? Vrak je stále na místě a zarůstá trávou.
      Zajímají mě podrobnosti, např. jaká je reakce vlastníka ap. Je stanovena lhůta k odstranění?
      S ohledem na fakt, že vrak stojí dlouhodobě na obecním pozemku bez povolení, bude majiteli účtován poplatek v ceně pronájmu pozemku či bude udělena nějaká pokuta?
      Děkuji,
      JP

      • Jana Radlová , K. Jelínková
        31.10.2016 | 15:54

        Dne 19. 10. byl vrak odstraněn.

1 2 3 Další